• 550 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücreti Bizden

Gelişmiş batı ülkelerinde farklı örnekleri bulunan "uzmanlaşmış mağazacılık" (speciality store) ülkemizde yeni gelişmektedir. Oyuncak sektöründe de, yaratıcı ve eğitici oyuncakların eksikliğini bir çok ebeveyn (bizler gibi) kendi çocukları için yurtdışından oyuncak taşıyarak çözmek zorunda kalmıştır.

Leonardini, oyunun önemini ön plana çıkarmak ve daha yaratıcı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla, farklı oyuncakların bulunabileceği mekanlar olarak kurulmuştur.

Leonardini müşterilerine sadece yaratıcı ve eğitici oyuncaklar ve kitaplar sunar. Türkiye oyuncak pazarının büyüyerek gelişmesini arzu ettiğimiz bu bölümünde, Leonardini ilk örnektir.

Perakende mağazacılık alanında yeni bir alışveriş deneyiminin öncülüğünü yapan Leonardini, kaliteli hizmetiyle farklılaşmayı hedeflemektedir.

Leonardini, oyuncak alternatiflerini merak eden ve araştıran ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, çocuklara farklı hediye almak isteyen tüm yetişkinlerin önerileriyle, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen dinamik bir yapı olarak tasarlanmıştır.

Bir aile şirketi olan Leonardini, Cemile Şenulubaş Tankurt tarafından kurulmuştur, ikinci nesil olarak Deniz Tankurt tarafından yönetilmektedir.

Özenle seçilen ürün gamı ve çocuk dostu dekorasyonu ile Leonardini'yi keşfetmeye bekleriz...


Sağlık, beslenme ve eğitimin yanısıra, oyun da her çocuk için temel bir haktır.Leonardini hakkında daha fazla bilgi almak, oyun ve oyuncaklarla ilgili tavsiyelerimizi görmek isterseniz Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.