• 550 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücreti Bizden

Leonardini ailesi olarak firmamızın gelirinin bir kısmıyla düzenli olarak ağaç dikiyor, imkanı olmayan çocuklara oyuncak bağışlıyoruz. Tüm çocukların yaratıcı oyuncaklara erişimi için çıktığımız bu yolda bize destekleriniz için teşekkür ederiz. Çocukların gelişimi ve eğitimine destek veririz

AÇEV ile işbirliği yapıyoruz.

Mağaza açılışlarımızı kutlama bütçemizi, bağışlayarak değerlendiriyoruz.

TEMA ve UNICEF ürünlerini mağazamızda sunuyoruz.


Doğaya ve çevreye saygılıyız

Her mağaza açılışında, dekorasyonumuz ve tahta oyuncaklarımızda kullanılan ağaçlar için fidan diktiriyoruz.

Bugüne kadar diktiğimiz fidan sayısı 2400 adettir.


Yılbaşı : Paylaşma Zamanı

Her şeyi olan çocuklardan, daha az şeyi olan çocuklara uzanan bir el...

Paylaşmanın önemini çocuklarımıza benimsetmek amacıyla Leonardini kurulduğu 2005 yılından beri geleneksel yılbaşı kampanyasını uyguluyor. 

Çocuklara dağıtılmak üzere, Leonardini mağazalarında oyuncak topluyoruz. Kampanyanın ana teması, her çocuğun, amacını bilerek ve isteyerek, kendi oynadığı ve sevdiği oyuncaklardan birini, "oyuncağı olmayan, tanımadığı arkadaşlara" bağışlaması.

Leonardini mağazalarında bulunacak sepetlerde toplanacak her oyuncağın bağış olarak kaydı alınacak. Bu oyuncaklar yaş grubuna göre ayrılacak, her biri Leonardini tarafından hediye paketi yapılacak. Yılbaşı gecesi dağıtılması için ilgili okullara ve Toplum Merkezleri'ne sepet doldukça toplanarak, teslim edilecek.

İstenirse, çocukların yaşı büyüdüğü için kullanılmayan (ancak iyi durumda ve temiz olan) tüm eski oyuncaklar da kampanyaya bağışlanabileceği gibi, çocuğu olmayan büyükler de alacakları yeni oyuncaklar ile bağış yapabilirler.